IMG_20191121_13281621 листопада у науковій бібліотеці пройшов День кафедри у бібліотеці, гостями якого був колектив кафедри електроенергетики і автоматизації. Зустріч відкрила директорка бібліотеки Білоцька О. М. Викладачі з цікавістю сприймали інформацію про інноваційні напрямки і послуги, які сьогодні надають фахівці наукової бібліотеки, і які можуть допомогти в педагогічній і науковій роботі кожного з них.

Провідний бібліотекар Шульга Н. В. провела моніторинг сторінок викладачів кафедри в Google Scholar і ще раз акцентувала увагу присутніх на правильне афілювання університету та транслітерацію прізвищ у профілях.

Журавська А. Г., завідувачка відділом інформаційних технологій, проінформувала викладачів про кількість документів, які надала кафедра до електронного архіву Інституційного репозитарію ElarTSATU. Як стимул до подальшої співпраці з електронним архівом, Аліна Геннадіївна представила ТОП-10 популярних серед користувачів публікацій науковців кафедри.

Новий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI) представила завідувачка відділу науково-бібліографічної роботи Семенюк Н. М. Інформаційне наповнення нової системи, пошуковий інструментарій, фільтри, можливість переходу до повнотекстових архівів багатьох видань – всі ці позиції були розглянуті присутніми.

Провідний фахівець відділу Попазова Г. Д. провела для кафедри флеш-семінар, щодо правил укладання бібліографічного опису для списку використаних джерел згідно ДСТУ 8302:2015.

Присутні активно задавали питання за темами, які їх цікавлять. А по закінченню заходу завідуючий кафедрою д. т. н., професор Діордієв В. Т. зазначив, що така зустріч є дуже корисною для розвитку взаємодії «кафедра-бібліотека» та висловив побажання на подальшу співпрацю.

До Дня кафедри був підготовлений широкий перегляд фахових видань з дисциплін, які викладаються на кафедрі та експрес-виставка часописів з енергетики.

За матеріалами: наукова бібліотека ТДАТУ