Інженерно-технічні, педагогічні та природничі галузі визначені України пріоритетними для підготовки фахівців у 2022 році.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки, коментуючи затвердження Кабінетом Міністрів обсягів державного замовлення на підготовку фахівців у 2022 році.

В освітньому відомстві зазначають, що структура держзамовлення на підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів (медичних магістрів) цього року враховує теперішню ситуацію в Україні з урахуванням звільнення тимчасово окупованих територій.

Зокрема, для відновлення регіонів та територій, що постраждали від агресії рф, передбачено підготовку фахівців для відбудови інфраструктури та створення умов для діяльності всіх суб’єктів господарювання.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного є широкий спектр спеціальностей, у тому числі інженерного напрямку: Комп’ютерні науки, Галузеве машинобудування, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Геодезія та землеустрій, Агроінженерія, Цивільна безпека.

Отримати детальну інфорацію щодо вступу до ТДАТУ можна тут:

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

Доєднуйтесь до спільноти ТДАТУ!

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2