17 листопада є особливою датою в житті кожної людини, яка здобуває більш високий освітній рівень порівняно зі школою сьогодні, а також для тих, хто здобув його раніше. Це – Міжнародний День студента – свято молодості, жаги до життя та великих звершень.

Саме студентство було, є й завжди буде основною активною рушійною силою, яка може вплинути на усі напрямки життя країни, і, навіть, спряти кардинальним змінам у суспільстві.

Напередодні свята на факультеті економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було проведено загальну святкову кураторську годину та традиційний квест першокурсників.

Обидва заходи відбулись в онлайн-форматі, але це не завадило їм бути цікавими та зворушливими.

Святкову кураторську годину відкрили декан факультету д.е.н., професор Ірина Колокольчикова, заступники декана та завідуючи кафедр. Вони привітали здобувачів зі святом, побажали усім присутнім не втрачати оптимізму навіть за складних реалій сьогодення, впевнено крокувати до поставленої мети та вести активне студентське життя, щоб потім було що згадати.

Під час святкової кураторської години були нагороджені здобувачі за найкращі успіхи в навчанні, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування факультету та університету.

Зворушливим моментом заходу стали відеопривітання студентів факультету, які від усього серця бажали усім студентам успіхів, здійснення своїх мрій, і, звісно, найголовнішого – зустрічі в стінах рідного університету в місті Мелітополі!

Наприкінці заходу голова студентської ради Тетяна Булгакова запропонувала викладачам і студентам «скласти іспит» з дисципліни «Таке воно – студентське життя». Іспит пройшов успішно! І студенти, і викладачі чудово впоралися із «провокаційними» питаннями екзаменатора.

Завершилась зустріч привітаннями присутніх на заході студентів та викладачів з прийдешнім святом – Міжнародним Днем Студента.

Бажаємо усім студентам побільше радісних моментів та щасливих змін в житті, цікавих планів та їх успішної реалізації!

Зі святом!

Олена Васильченко,
заступник декана факультету економіки та бізнесу