Безперечно, одним із найяскравіших свят листопада є Міжнародний День студента. День, коли особливо веселі та радісні обличчя молоді запалюють серця викладачів.

Найактивніших учасників громадського студентського життя, спортивних змагань, предметних олімпіад було нагороджено почесними грамотами, дипломами та преміями. Декан факультету інженерії та комп’ютерних технологій Вершков Олександр Олександрович привітав активістів та подякував їм за плідну працю та молодіжний ентузіазм.

Окремою феєричною стрічкою святкування Дня студетів та Дня працівників сільського господарства виявився святковий концерт. Урочисті вітання ректора д.т.н., професора Кюрчева Володимира Миколайовича та голови профспілкового комітету ТДАТУ Андрущенко Миколи Васильовича додали позитивних емоцій всім присутнім на святі.

Ліричні пісні, запальні танці, гра на музичних інструментах, хоровий спів учасників цього дійства не залишили байдужими глядачів.

Зі святом вас – любі студенти! Зі святом вас – трударі сільського господарства!