21-22 жовтня 2016 року проходив щорічний VІІ Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва «Медовий край», який зустрічає талановиту молодь – гордість і надію різних освітньо-виховних закладів.

Фестиваль вокального естрадного мистецтва організовується для підтримки молоді, яка додає своїм мистецтвом яскравих барв культурній палітрі міста і дарує музичне свято.

Фестиваль-конкурс відбувався у БК ім. Шевченко під керівництвом організаційного комітету, до складу якого входили представники університету-організатора, університетів-співзасновників фестивалю, Молдавської Федерації Асоціацій, Центрів та Клубів UNESCO, педагогічної та культурної громадськості міста та регіону.

Концертні прослуховування проходили за чотирма освітніми категоріями (загальноосвітні навчальні заклади, навчальні заклади I-II рівня акредитації, педагогічні навчальні заклади III-IV рівня акредитації, навчальні заклади культури і мистецтва III-IV рівня акредитації) та в два тури (зарубіжна естрада, естрада країни учасника).

Виступи виконавців оцінювало професійне журі, до складу якого входили фахівці в області вокального естрадного мистецтва. Головою журі був Мамонов С.О. – заслужений діяч мистецтв, секретар правління Асоціації композиторів України, професор Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокоф’єва. До складу журі увійшли Урсу Є.І. – генеральний секретар Асоціацій, Центрів та Клубів UNESCO Молдови, Стотика А.В. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри оркестрових інструментів і музичного мистецтва естради, Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького; Федоров М.П. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики музичного освіти і хореографії Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького; Козинець О.А. – художній керівник Центру культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету.

урі визначало найбільш талановитих учасників, які були нагороджені дипломами з присвоєнням звання лауреатів фестивалю.

У VІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Медовий край» брали участь, як вокалісти за профілем, так і вокалісти інших спеціальностей. Таврійський державний агротехнологічний університет на фестивалі представляла студентка факультету агротехнологій та екології Катерина Колесніченко, яка була відзначена дипломом учасника фестивалю.

Творчий колектив бажає їй завжди йти до своєї мрії і досягати нових висот!

За інформацією худ. керівника ЦКіД Козинець О.А.