Команда UGEN – агенція, яка допомагає молоді у працевлаштування, у межах проєкту «Uni-Biz Bridge» представила у відкритому доступі відеозапис вебінару «Як оформити та вести профіль науковця у linkedin». Захід покликаний ближче ознайомити учасників із соціальною мережею LinkedIn.

LinkedIn – це професійна соціальна мережа, яка надає можливості для будівництва професійної мережі, спілкування з колегами та студентами, а також для пошуку можливостей для розвитку кар’єри.

Розвиток Професійної Мережі. З LinkedIn ви можете зв’язуватися з іншими викладачами, студентами, колегами та фахівцями у вашій галузі.

Поширення Вашої Експертизи. Розміщення матеріалів, таких як статті, презентації та відео, дозволяє вам показати свою експертизу і знання, а також знаходити цінні матеріали інших спеціалістів.

Пошук Робочих Місць та Кар’єрні Можливості. Використання LinkedIn для пошуку роботи або можливостей викладання нових курсів або участі у проектах.

Партнерства та Співпраця. Можливість знаходження партнерів для наукових досліджень або спільних проектів.

Як створити профіль викладача на LinkedIn? Завдяки яким крокам профіль користувача стане привабливим та ефективним інструментом для розвитку кар’єри в області освіти? Організатор – UGEN.

Дивіться вебінарі “Як оформити та вести профіль науковця у LinkedIn”