Кожного року факультет агротехнологій та екології чекає з нетерпінням квітень. Адже саме в цей чудовий місяць він святкує День народження.  Але на цей раз ми святкували не просто День народження, а ювілей – 10 років!

Протягом  дня, 19 квітня, панувала атмосфера свята у всьому університеті. З самого ранку студенти привітали кафедри факультету зі святом і подарували солодкі подарунки у вигляді квіточок. Кураторам вручили почесні грамоти з персональною номінацією. На великій перерві об 11.20 всіх гостей запросили до холу 5-го корпусу, де проводилася святкова конкурсна програма та працював найсолодший «CANDY BAR»! Усі присутні із задоволенням брали участь  у заході та пригощалися солодощами.  Також, протягом усього дня кожен мав можливість зробити селфі біля яскравої фотозони. Близько 1000 людей зробили фото, і мінімум 300 виклали його в соціальні мережі!

Студентська рада факультету привітала декана Іванову Ірину Євгеніївну теплими побажаннями та подарували фотоколаж.

Ми ще раз вітаємо факультет агротехнологій та екології з ювілеєм! Бажаємо лише процвітання, успіхів та натхнення! Підкорюйте нові горизонти та не зупиняйтеся на досягнутому!

Івова Наталія,

голова інформаційного сектору студентської ради ТДАТУ