Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній День вишиванки – свято, що покликане зберегти народні традиції створення та носіння вишитого одягу. Свято має неабияке значення для всіх українців, зокрема для нашого університету.

Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету вмені Дмитра Моторного із задоволенням підтримали ініціативу прийти в цей особливий день у вишиванці. Під час великої перерви всі виходили у двір університету, аби в сонячний день сфотографуватись разом у квітучих вишиванках. За день соціальні мережі переповнились різноманітними фотознімками у вишиванках студентів, викладачів, адміністрації та інших представників університету із позначкою #ДЕНЬВИШИВАНКИУ_ТДАТУ. Робочий день став насиченим яскравими фарбами, посмішками та привітаннями.

Ввечері у міському парку культури та відпочинку ім. Горького студенти ТДАТУ долучилися то традиційного «Параду Вишиванок». Тут зібрались представники усіх закладів освіти та містяни. На учасників параду чекав святковий концерт з живою музикою, танцями та іншими розважальними номерами.

Протягом дня радо було спостерігати величезну кількість студентів, що вдягли вишиванки. Це говорить про національно-патріотичну свідомість молоді міста Мелітополь.

Серед учасників параду – ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев, його вишиванка із Закарпатської області.

– У мене чотири внучки, тому щороку купую вишиванки своїм дівчаткам, ну і зрозуміло собі. Вишиванка – це те, що є тільки у нас, українців і це гордість нашої України. І я бачу фотографії людей, які в принципі не мають ніякого відношення до України, але із задоволенням надягають нашу вишиванку, – підкреслив Володимир Кюрчев.

Вітаємо з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. В будь-який інший день одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ