Щороку 15 лютого свій День народження відзначає факультет економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

ФЕБ – це факультет неймовірно талановитих студентів, досвідчених викладачів, відповідальних співробітників та висококваліфікованих випускників. День народження – це знаменна подія, коли «винуватець урочистості» отримує привітання і влаштовує святкування. Святковий захід відбувся і цього рокую

Урочистості розпочалися з привітання ректора університету, доктора технічних наук, професора, академіка Національної академії наук вищої освіти України Сергія Кюрчева. Сергій Володимирович висловив подяку колективу факультету за плідну працю у підготовці висококваліфікованих фахівців економічного напрямку, зазначив активну наукову діяльність, постійне прагнення кожного до підвищення власного кваліфікаційного рівня, за згуртовану роботу, відданість своїй справі, університетові та Україні.

Також, ректор наголосив, що факультету економіки та бізнесу є ким пишатись: відмінники навчання, володарі іменних стипендій Президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Запорізької обласної державної адміністрації, Мелітопольського міського голови. Факультет пишається своїми випускниками за більш ніж тридцять років свого існування ФЕБ випустив чимало кваліфікованих фахівців, які досягли значних успіхів у професійній діяльності, серед них і голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федороов.

Зі словами привітання до учасників заходу звернулися декан факультету економіки та бізнесу, професор Ірина Колокольчикова та заступники декана факультету, доцент Наталія Голуб та старший викладач Олена Васильченко, вони побажали професорсько-викладацькому складу, а також усім колишнім, нинішнім здобувачам нових яскравих відкриттів, досягнення своєї мети та впевненості у своїх силах. Естафету привітань підхопили завідувачі кафедр факультету, які згадали яскраві моменти з життя факультету та побажали усім не зупинятися на досягнутому.

Привітали рідний факультет і активісти студради, вони підготували цікаву розважальну програму. Свої відеопривітання надіслали на адресу факультету здобувачі та випускники з теплими побажаннями.

Наостанок ректор ТДАТУ Сергій Кюрчев та декан факультету Ірина Колокольчикова побажали усім відзначити наступний День факультету у рідних стінах Таврійського ДАТУ, у нашому українському Мелітополі.

Деканат та студентська рада факультету економіки та бізнесу