Згідно з затвердженим МОН Порядку прийому, в 2022 році вступники, зареєстровані на особливо небезпечній (окупованій) території, можуть бути зараховані до Університету на основі індивідуальної усної співбесіди замість національного мультипредметного тесту, а також отримати бюджетні місця в межах квоти-2.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного такі співбесіди будуть проводитись в дистанційному форматі в період з 9 до 16 серпня.

Для підтвердження свого права на особливі умови зарахування та реєстрації на співбесіду необхідно надати до приймальної комісії особисто або надіслати на електронну пошту pk@tsatu.edu.ua заяву, анкету, копію документа, що підтверджує реєстрацію (прописку) на особливо небезпечній території, фото на документи 3х4.

Більш детальна інформація та форми заяви і анкети – за посиланням.