Викладачі ТДАТУ імені Дмитра Моторного активно займаються науковою діяльністю, залучаючи до науки здобувачів як вищої, так і загальної освіти.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук Аліна ЗЕМЛЯНСЬКА багато років була членом журі на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт слухачів МАН у м. Запоріжжі. Цього року вона виступила науковим керівником роботи слухачки секції «Зарубіжна література», учениці 10 класу Мелітопольського НВК №16 ММР ЗО Мелани СКРИПЕЦЬ.

Ця робота на тему «Жанрова еклектика роману Д. Брауна «Янголи і демони» посіла переможне І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт, що проходив у онлайн-режимі на рівні Запорізької області, а далі вже на рівні держави посіла почесне ІІІ місце.

На захист здобувачка разом із керівником готували постер зі стислим викладом основних результатів роботи, презентацію та доповідь для захисту. Через воєнні дії захист відбувався в онлайн-режимі.

Перемога на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт слухачів МАН є свідченням високого фахового рівня науково-педагогічних працівників університету, які готові до співпраці із закладами загальної шкільної та позашкільної освіти з метою профорієнтації здобувачів.