ТДАТУ був і залишається українським закладом вищої освіти України і працює за українським законодавством.

Наказом МОН України №387 від 26.04.2022 р. ТДАТУ тимчасово переміщений до м. Запоріжжя на базу Запорізького національного університету та продовжує освітній процес відповідно до стандартів вищої освіти України. ?

Легітимність (правомірність, законність) ТДАТУ виражається у наступних принципах: ?

• функціонування університету відбувається на основі Конституції України та Законодавства України;
• керівництво навчального закладу є офіційно визнаним і підпорядкованим Міністерству освіти і науки України і незалежним від будь-якого тиску інших осіб або структур;

• навчальний заклад дотримується принципів демократії та різноманітності думок;
• принципи навчання відповідають загальновизнаним правилам і нормам суспільства;

Офіційними представниками ТДАТУ є: ?‍

• Кюрчев Сергій Володимирович — ректор університету;
• Кюрчев Володимир Миколайович — радник ректора;
• Ломейко Олександр Петрович — перший проректор;
• Панченко Анатолій Іванович — проректор з наукової роботи;
• Косторний Сергій Володимирович — секретар приймальної комісії.

Місто Мелітополь знаходиться в тимчасовій окупації.Спроби окупаційної «влади» привласнити будівлі та ім’я університету – нікчемні! Просимо не йти на поступки окупаційній владі та не вірити їхнім нічим не підтвердженим обіцянкам.

Задля безпеки студентів, законом передбачене лише дистанційне навчання в офіційних освітніх структурах України. ?

Робіть свідомий вибір! ?

Детальну інформацію ти можеш отримати тут:

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2