Шановні випускники 2022 року!

Враховуючи чисельні звернення до ректорату Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, щодо неможливості отримати документи про вищу освіту у тимчасово окупованому місті Мелітополь, повідомляємо:

усі випускники денної та заочної форм навчання, які успішно пройшли атестацію у лютому 2022 року, але не встигли забрати свої дипломи, просимо терміново звернутися с заявою до деканів факультетів або безпосередньо до ректорату ТДАТУ за телефонами:

• робочий (061) 289-12-99
  • мобільний (099) 614-83-02.

Дипломи про вищу освіту ТДАТУ будуть повторно надруковані та їх можна буде отримати за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66.

Випускники 2022 року, які успішно пройшли атестацію у червні 2022 року, також зможуть отримати дипломи за вищевказаною адресою. У разі, якщо отримати дипломи немає можливості, можна замовити електронну версію диплому, яка буде надіслана на е-mail, оригінал документу про вищу освіту зберігатиметься в архіві тимчасово переміщеного ТДАТУ.

Для вступу до магістратури у 2022 році немає потреби у особистому наданні дипломів до приймальної комісії ТДАТУ, яка працює виключно у місті Запоріжжя. Адже усі дипломи занесені до Єдиної державної електронної бази освіти і для подання документів буде достатньо внести до електронного кабінету номер та серію диплому.