Щорічні олімпіади є традиційним способом відзначити кращих здобувачів вищої освіти в усіх видах іншомовленнєвої компетентності, можливістю для студентів порівняти свої навички спілкування іноземною мовою з рівнем володіння нею інших учасників, а для викладачів – познайомитися із першокурсниками та другокурсниками, які ще не мають дисциплін кафедри, і порадіти  зустрічі з магістрами, які завершили вивчення гуманітарних предметів.

Цього року І етап олімпіад з англійської, німецької та французької відбуватиметься онлайн. Учасникам пропонуються тестові завдання з аудіювання, читання та володіння мовою на освітньому порталі. Зважаючи на технічні складнощі, доступ до завдань олімпіад буде відкрито на дві доби – 1 та 2 лютого 2023, щоб учасники могли самостійно обрати проміжок часу (дві години), коли вони мають безперебійний доступ до порталу і можуть виконати  свою 1 спробу.

Для участі в олімпіаді, будь ласка, надайте прізвище і ім’я українською (як ви записані на порталі) своїм викладачам іноземних мов до понеділка 30 січня, щоб відповідальні за олімпіади з англійської, французької та німецької мов могли зарахувати вас на відповідний курс на порталі. Успіхів!