Днями, в рамках проєкту «Міні-гранти для освіти у Запоріжжі», кафедра маркетингу ТДАТУ для реалізації свого проєкту «Крок до безбар’єрного інформаційного простору», який став переможцем конкурсу міні-грантів в грудні 2023 року, отримала грантове забезпечення матеріалами.

Громадська організація «МОЛОДЬ ОНЛАЙН» передала необхідні обсяги паперу для принтера Брайля. Він буде використаний для створення адаптивних інформаційно-комунікативних матеріалів для внутрішньо переміщених осіб з порушенням зору, які в наслідок загрозливих обставин змушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати до м. Запоріжжя.

Маючи повне матеріальне забезпечення, вже з середини лютого 2024 року кафедра почне реалізацію проєкту.