Днями викладач ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” Олексій Брага провів показове заняття «Електричний струм в електролітах. Електроліз» з предмета «Фізика і астрономія» у групі АЕІ9123.

На занятті було відпрацьовано застосування методів і засобів інтерактивного навчання у дистанційній формі за допомогою платформи Zoom, спрямованих на розвиток практичної компетентності здобувачів освіти.

Навчально-виховна мета заняття:

• формувати уявлення про природу електричного струму в розчинах і розплавах електролітів та процесу електролізу;
  • з’ясувати фізичний зміст законів електролізу Фарадея, поняття електрохімічного еквівалента;
  • ознайомити студентів з практичним застосуванням електролізу;
  • виховувати уважність, зібраність, спостережливість.

Тема заняття має міждисциплінарні зв’язки з предметами «Хімія», «Математика» та дисциплінами «Теоретичні основи електротехніки» й «Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів».

Для актуалізації опорних знань студентів було використано метод флеш-карток.

Для закріплення нового матеріалу викладач показав приклад розв’язання фізичної задачі та провів фронтальне опитування студентів.

Під час підбивання підсумків Олексій Брага звернув увагу здобувачів освіти на важливість практичного застосування електролізу в різних галузях промисловості й господарства.