Цього року вступна кампанія у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного проходить у дуже складних умовах. Війна в країні, рідні корпуси окуповані, університет переміщений у обласний центр для продовження своєї робити на базі Запорізького національного університету. І можливо хтось інший в таких умовах склав би руки, але не колектив ТДАТУ, який попри все, зібрався з силами, щоб провести вступну кампанію на найвищому рівні. Не залишилися осторонь і студенти, запропонувавши свою допомогу.

Вступна кампанія сьогодні триває. Контингент вступників ТДАТУ складається з випускників шкіл Запорізької, Херсонської та Донецької областей, більшість з яких – тимчасово окуповані або особливо небезпечні території. Цього року таким вступникам складніше всіх: було важко отримати документи про закінчення школи; записатися та пройти НМТ; навіть банально, подати заяву та документи до Університету, оскільки відсутній Інтернет та зв’язок.

Великий колектив ТДАТУ: керівництво Університету, приймальна комісія, профорієнтаційна група, викладачі та студентський актив направили свої зусилля на роботу зі вступниками. Протягом усіх місяців, колектив ТДАТУ проводить інформаційну кампанію щодо вступу у ТДАТУ: публікують всю актуальну інформацію на офіційному сайті університету, пости у соцмережах, які надають актуальну інформацію щодо спеціальностей, можливостей для студентів тощо. У створених чат – каналах Телеграм, вступники могли ставити будь які питання щодо вступу, а Приймальна комісія надавала вичерпі відповіді, практично 24/7. Технічні секретарі допомогали вступникам в усьому: правильно подати заяви; консультували щодо вибору спеціальності; контролювали реєстрацію пільги вступникам з особливо небезпечних територій та цілодобово були на зв’язку з вступникам.

Перша хвиля рекомендацій на бюджет за пільговою категорію по квоті 2 вже пройшла. Наші майбутні студенти побачили у своїх особистих кабінетах статус: ”Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)”. Від батьків і керівників шкіл, працівники Приймальної комісії ТДАТУ отримали численні подяки, що є підтвердженням злагодженої і ефективної роботи всього колективу Університету за час вступної кампанії. А це – найвища нагорода для колективу. Наша мета в цей важкий час – надати молоді можливість вступити на навчання для отримання якісної вищої освіти для подальшої розбудови нашого Запорізького краю і всієї рідної України.

Вступна кампанія триває, тож приймальна комісія продовжує працювати. ТДАТУ чекає на заяви від своїх вступників.

Вибирайте якісну та сучасну освіту! Вибирайте Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного!

Ми чекаємо на вас, щоб впевнено крокувати у майбутнє після Перемоги! ?

Усе буде Україна!??Усе буде ТДАТУ! ??