27 квітня 2017 року у Палаці культури імені Т.Г. Шевченко відбувся фінал студентської ліги інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Захід був організований за підтримки Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради.

Участь у фіналі студентської ліги взяли 10 кращих студентських команд міста. Гра складалася з трьох боїв по десять питань в кожному, на які команди повинні були давати письмові відповіді, протягом однієї хвилини.

Таврійський державний агротехнологічний університет представляла команда факультету агротехнологій та екології «Орден колоса и каски» та зайняла почесне III місце серед 10 команд.

Склад команди: Кольцов Руслан (31-ОП гр.) – капітан команди, Івова Наталія (21-ОП гр.), Злоєдова Анастасія (11-АГ гр.), Фєсенко Владислав (11-АГ гр.), Нєжнова Галина (21-АГ гр.), (Швед Євген 21-ЕК гр.).

Команда «Орден колоса и каски» є досить юною, сучасний склад команди сформувався у вересні 2016-2017 навчального року, за ініціативи капітана. Кожен з членів команди проявив неабияку наснагу та прагнення до нових знань та перемог.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо неабиякого натхнення у поглибленні знань, успіхів та нових перемог!