16 травня 2015 року на кафедрі фізичного виховання і спорту відбувся І Кубок ректора ТДАТУ з волейболу.

У змаганнях взяли участь 5 команд – ТДАТУ, МДПУ ім. Богдана Хмельницького, ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ», Мелітопольського державного промислово-економічного коледжу (МДПЕК) та команда ветеранів волейболу м. Мелітополя.

Збірну ТДАТУ представляли студентами всіх факультетів: Коропацький Денис (капітан команди), Солоха Ярослав, Сулименко Денис, Беккауер Владислав, Похвалітов Євгеній та Бачурський Сергій.

У фінальній грі за перемогу боролися команда збірної ТДАТУ та команда ветеранів волейболу. Команда університету здобула перемогу і стала володарем І Кубку ректора ТДАТУ з волейболу.

ІІ місце посіла команда ветеранів волейболу м. Мелітополя, ІІІ місце – команда МДПУ ім. Богдана Хмельницького.

Вітаємо переможців і бажаємо їм у майбутньому подальших перемог та високих спортивних досягнень!