18 травня 2015 року на кафедрі фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету відбулася матчева зустріч з настільного тенісу між збірними ТДАТУ та МДПУ.

Честь нашого ВНЗ відстоювали студенти факультету інженерії та комп’ютерних технологій Владислав Беккауер та факультету економіки та бізнесу Володимир Науменко. Їм протистояли студенти природничо-географічного факультету МДПУ ім. Богдана Хмельницького Євген Брагінець та Андрій Гронь.

Кожен учасник матчевої зустрічі провів по 2 партії з суперниками. Партії з настільного тенісу видалися дуже напружені та цікаві за своїм змістом.

Підсумковим результатом матчевої зустрічі стала бойова нічия 2:2 між збірними командами двох університетів.