Згідно укладеної раніше угоди про співпрацю між:

– Федерацією роботодавців України (м. Київ) – Генеральний директор Руслан Іллічов.
– Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь) – радник ректора, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України Володимир Кюрчев.
– Товариством з обмеженою відповідальністю «САВ КОМПЛЕКТ» (м. Запоріжжя) – Генеральний директор Сергій Бережецький.

А також підписаного нормативного документу: «Меморандум про партнерство та співпрацю щодо використання сучасних наукових розробок, які ґрунтуються на моделі «зеленої» економіки, заходах із енергозбереження та застосування енергоефективних практик з метою економічного зростання підприємств України»

Проведено дослідження й отримано проміжні результати на окремих об’єктах системи оборотного тепловодопостачання ПрАТ «Полтавський ГЗК»:

1. Акт встановленя Приладу HydroFLOW Custom 14” на трубопровід подачі води на систему охолодження компресорів (паросилового) цеху № 18 центральної компресорної станції ПрАТ «Запоріжабразив» / О.В. Бережецький, В.М. Кюрчев, С.І. Мовчан // ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ», Запоріжжя. – 2021. – 11 с.

2. Акт проміжного розкриття та ОГЛЯДУ елементів трубопроводів подачі води на систему мокрого газоочищення (МГО) відпрацьованого газу технологічної лінії №1 дільниці обпалення цеху з виробництва окатків (ЦВО) ПрАТ «Полтавський ГЗК» / О.В.Бережецький, В.М. Кюрчев, С.І. Мовчан // ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ», Запоріжжя. – 2021. – 10 с.

Сергій Мовчан,
зав. кафедри ГЕЗ,