19 жовтня у Центрі культури та дозвілля студентів нашого університету відбувся щорічний міжфакультетський конкурс «Нові імена – 2016». У конкурсі взяли участь 20 талановитих студентів усіх факультетів.

А у тому, що вони талановиті переконались усі! Конкурсанти виступали у таких жанрах: вокал, хореографія, художнє читання, образотворче мистецтво, інструментальний жанр та вокально-інструментальний жанр. А дві найголовніші номінації – це «Приз глядацьких симпатій» та «Гран-Прі».

За багаторічною традицією право відкривати конкурс надавався переможцю минулорічного конкурсу «Нові імена» Дмитру Пузанову.

Усі художні номери оцінювало наше журі: голова журі, директор ЦКіД Ганна Семенова, хореограф-постановник Ірина Лук’яненко, художній керівник Олександра Козинець, зав. відділом масової роботи Неля Лисенко, керівник музичної студії «Академія» Віктор Кірчев.

Наприкінці конкурсу, поки журі підводили підсумки, на сцені виступали солісти вокальної студії «Колаж».

Отже, переможці були нагороджені дипломами за такими номінаціями:

Володар «Гран-Прі» – Сердюк Аліна (факультет економіки та бізнесу).

«Приз глядацьких симпатій» – Теслюк Руслан (факультет агротехнологій та екології).

Номінація «Образотворче мистецтво»:

Дипломи I ступеня: Антон Онипсенко (механіко-технологічний факультет), Олег Шестопалов (факультет інженерії та комп’ютерних технологій), Анастасія Дмитрик (факультет агротехнологій та екології).

Диплом IІ ступеня: Сокіл Аліна (факультет агротехнологій та екології).

Номінація «Вокал»:

Дипломи I ступеня: Теслюк Руслан (факультет агротехнологій та екології),

Анастасія Желябіна (факультет агротехнологій та екології).

Дипломи II ступеня: Черванська Анастасія (факультет економіки та бізнесу), Яна Басашки (факультет інженерії та комп’ютерних технологій), Анастасія Злоєдова (факультет агротехнологій та екології).

Дипломи IIІ ступеня: Ганна Стоянова (механіко-технологічний факультет), Олена Бахіркіна (факультет економіки та бізнесу), Ольга Малінська (факультет економіки та бізнесу).

Номінація «Хореографія»:

Дипломи I ступеня: Ганна Душеніна, Єлізавета Романенко (факультет економіки та бізнесу).

Диплом II ступеня: Олег Наумов (факультет агротехнологій та екології).

Номінація «Інструментальний жанр»:

Диплом I ступеня: Ольга Немцева (факультет економіки та бізнесу).

Номінація «Вокально-інструментальний жанр»:

Диплом I ступеня: Денис Карякін (механіко-технологічний факультет).

Номінація «Художнє читання»:

Диплом I ступеня: Тетяна Неживенко (факультет агротехнологій та екології), Анастасія Дмитрик (факультет агротехнологій та екології), Бородіна Марина (факультет економіки та бізнесу).

Диплом II ступеня: Лілія Пінджаева (механіко-технологічний факультет).

Переможці номінацій «Гран-Прі» та «Приз глядацьких симпатій» отримали пам’ятні подарунки та кубок.

Колектив Центру культури та дозвілля висловлюють вдячність нашому профспілковому комітету за підтримку конкурсу «Нові імена».

Зав. відділом культмасової роботи Лисенко Н.І.

Фото Ганни Бовкун