25 жовтня 2018 р. на базі Каховського державного агротехнічного коледжу відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий куратор навчальної групи-2018» серед аграрних закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Херсонської та Запорізької областей.

Під час конкурсу учасники демонстрували свої вміння, досвід та нові педагогічні ідеї. Журі оцінювало їх за такими критеріями: представлення особистісних якостей куратора, під час якого кожен представляв себе за допомогою презентації, відеофільму, папки-портфоліо; захист особистого проекту, який кожен куратор реалізовує під час роботи з групою; літопис групи та світ захоплень, який розкрив багатогранність талантів та інтересів конкурсантів.

ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» представляла Лифарь Олена Анатоліївна – голова методичного об’єднання класних керівників, викладач спецдисциплін напрямку «Туризм», куратор груп Т-3 та БФ-2, яка у підсумку посіла почесне ІІ місце.

Від імені всього колективу коледжу вітаємо Олену Анатоліївну із заслуженим дипломом ІІ ступеня, адже всі учасники конкурсу – це кращі представники своїх навчальних закладів, креативні, творчі особистості, мудрі та щедрі душею наставники молодого покоління, студентів.

Бердянський коледж ТДАТУ