Пропонуємо  науковцям та здобувачам Таврійського державного агротехнологічного универсітету імені Дмітра Моторного взяти участь у безкоштовному курсі від Prometheus.

Цей освітній курс допоможе вам прокачати життєстійкість, навичку, яка стане у пригоді, і зараз, і впродовж усього життя.

?Курс для молодих людей, які бажають навчатися, працювати та допомагати іншим, попри стреси, життєві потрясіння та складні ситуації.

?Курс зацікавить вас, якщо ви:

?прагнете піклуватися про свої внутрішні ресурси;
?бажаєте розвиватися та реалізувати себе в різних сферах, використовуючи кризи як трамплін для власного розвитку.

Життєстійкість – вміння протистояти стресу, відновлювати себе, свій психічний, фізичний та емоційний стан, після травмуючих подій. Вона допомагає, гідно, проходити будь-які випробування. Життєстійкість – звісно не є вродженим талантом, вона опановується і тренується. Ви можете навчитися допомагати собі та іншим, в умовах кризи.

?Реєстрація на курс, та уся додаткова інформація за посиланням.

?Заняття будуть проходити у форматі відеолекцій.

?Освітній курс “Життєстійкість молоді в умовах криз” реалізується Радою жінок Донеччини спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету.

??Поглиблюємо свої знання та працюємо над собою разом з ТДАТУ!???