Для забезпечення якості освітнього процесу та професійного розвитку науково-педагогічні працівники кафедри експлуатації та технічного сервісу машин Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації.

Впродовж трьох тижнів (з 2 по 20 жовтня 2023 р.) згідно наказу по університету № 380-ІПК від 02.10.2023 р. співробітники кафедри ЕТСМ проходили виробниче стажування в одному з найбільш потужних аграрних підприємств південно-східного регіону нашої країни – товаристві з обмеженою відповідальністю «Вільнянка» Оріхівського району Запорізької області.

Загальна земельна площа господарства складає понад 30 тис. га, а основними видами діяльності є: вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур; розведення свиней; виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості; оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; оптова торгівля живими тваринами; виробництво олії та тваринних жирів; надання послуг з технічного сервісу.

Проведене виробниче стажування дало можливість співробітникам кафедри набути цінного практичного досвіду та дізнатись про інноваційні підходи щодо особливостей ведення різних галузей сільського господарства, які використовуються в умовах ТОВ «Вільнянка» Оріхівського району Запорізької області.

Під час підведення підсумків стажування на підприємстві було розглянуто та затверджено звіти усіх співробітників кафедри (наказ 2/С від 20.03.2023 р.) та обговорено перспективи подальшої співпраці нашого навчального закладу та ТОВ «Вільнянка» з метою підвищення якості підготовки фахівців, адже такі високотехнологічні підприємства є потужним стартом для формування кар’єри випускників ЗВО агарного спрямування.

Усі учасники отримали довідки про проходження виробничого стажування обсягом 90 годин (3 кредити ЄКТС).

Детальніше на сайті кафедри