20 жовтня свій 91-й День народження відзначає механіко-технологічний факультет Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Він народився разом зі своїм закладом вищої освіти – Мелітопольським інститутом механізації сільського господарства (нині ТДАТУ) у далекому 1932 році, тому його історія невіддільна від історії університету.

За роки своєї історії факультет дав путівку у життя тисячам спеціалістів. Нині він є одним із найбільших в Україні та налічує 4 спеціалізовані кафедри, на яких працюють кандидати наук, доктори, професори.

Викладачі дають найголовніше – путівку у життя, а студенти, в свою чергу, не дають викладачам сумувати та старіти. Без зайвих слів механіко-технологічний факультет може пишатися своїми досягненнями у підготовці висококваліфікованих фахівців-інженерів, які своєю наполегливою працею прославляють славу свого рідного факультету та університету, як в нашій країні, так і за її межами.

Підготовка фахівців на факультеті здійснюється за освітніми рівнями “Бакалавр” та “Магістр” за спеціальностями:

•  Агроінженерія;
  • Галузеве машинобудування;
  • Прикладна механіка.

Гордість факультету – його студенти! Відмінники, активісти, завзяті спортсмени, науковці, художники, танцівники, журналісти.

Кожен рік факультет зростає і поповнюється новою, талановитою та креативною молоддю, яка прагне отримати якісні знання та затребувані спеціальності. Щиро пишаємось кожним з Вас та Вашими перемогами!

Сердечно вітаємо факультет МТФ з Днем народження  та бажаємо професорсько-викладацькому складу, а також усім колишнім, нинішнім та майбутнім студентам мирного неба, перемоги, здоров’я, наснаги, нових яскравих відкриттів та звершень!

З Днем народження, рідний МТФ.