Шановні студенти, викладачі та співробітники механіко-технологічного факультету!

Сьогодні у нас особливий день, і я маю честь привітати всіх вас з Днем народження нашого факультету.

Як, голова студентського самоврядування, я хочу висловити нашу щиру вдячність і гордість за те, що ми є частиною цього великого і потужного колективу та побажати всім невичерпної енергії та мотивації для досягнення нових вершин у навчанні та науковій роботі. Разом ми здатні на все!
механіко-технологічний факультет завжди служив прикладом високої якості освіти, і ми пишаємося нашими досягненнями.

Бажаю нам всім завжди залишатися на високому рівні, розвивати і вдосконалювати наш факультет, залучати нових обдарованих студентів і продовжувати бути прикладом для інших. Нехай наша спільнота процвітає і завжди досягає нових вершин.

З Днем народження, рідний механіко-технологічний факультет!

З найкращими побажаннями, Світлана Ускова,
голова студентського самоврядування механіко-технологічного факультету