IMG_0992Разом з теплом, квітень безумовно приносить з собою справжню красу весни. Конкурс краси та таланту «Міс та Містер ТДАТУ -2019. Місія здійснена», який відбувся в нашому університеті, також став частиною святкового відчуття прийдешнього тепла. Саме ця видовищна подія, яка відбулась 18 квітня в Центрі культури та дозвілля підняла настрій не лише глядачам, а й самим учасникам.

Учасники конкурсу пройшли досить жорсткий кастинг і почали репетицію для конкурсу ще з березня. Врешті решт було відібрано сім хлопців і сім дівчат, яким і надали змогу змагатися за звання кращих з кращих.

Тематика цьогорічного конкурсу була пов’язана з амплуа секретних агентів. В них і повинні були перетворитися учасники конкурсу, відчувши себе небезпечними співробітниками спецслужб. Їх завданням було віднайти загублений дух студентства. В рамках цієї тематики всі завдання набули справжньої кінематографічності. Для здійснення місії учасники мали виконати ряд завдань. «Візитка», «Фотосесія», «Талант», «Весілля «навпаки», вихід в купальниках та весільних сукнях дали змогу не лише продемонструвати весь запал та енергійність учасників, а й викликав у глядачів справжні овації.

Оцінювало студентів досвідчене журі: директор конкурсу краси «МІС ІНТЕРКУЛЬТУРНОГО» Микола Хилько; заступник начальника управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради – Тетяна Несват; директор ГО «СВІТАНОК» Віталій Герявцев; команда майстрів від «ТГРІ СТАЙЛ БЬЮТИ» Вікторія Кириленко, Антоніна Володіна; представник мережі будівельних магазинів «ФУНДАМЕНТ» Дмитро Іванов; директор тренінгового центру «ЕКСПЕРТ – ІНФО» Олена Коломоєць; голова Мелітопольського молодіжної ради, директор товариства з обмеженою відповідальністю «УКР.ГАРДЕН» Михайло Богданов. Спонсори конкурсу-мережа магазинів MOYO; ГО «СВІТАНОК»; команда майстрів від «ТГРІ СТАЙЛ БЬЮТИ»; мережа будівельних магазинів «ФУНДАМЕНТ»; ректорат, профком, студ.совет, теле-пресс-центр; рекламна агенція «ПАНДА»; мережа меблевих салонів «Будинок Меблів»; директор ТОВ «Укргарден»; тренінговий центр «ЕКСПЕРТ – ІНФО»; Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради; мережа весільних салонів «ОЛЕНА» і «Принцеса»; студія інтер’єрів «ВІРА ДЕКОР»; «Лаш- студія Енендел»; фабрика звуку «ЕЛЕГІЯ».

Після оголошення спонсорів, кожен з учасників представив свій талант, а точніше досьє спецагента – дівчата та хлопці співали, танцювали, читали вірші – кожен проявив себе у своїх кращих вміннях та якостях.

В одному з конкурсів претенденти на звання Міс та Містер ТДАТУ уявили себе справжніми зірками – у вечірніх святкових сукнях та костюмах вони дефілювали сценою, позуючи перед фотографами та роздаючи автографи шанувальникам.

У «Весіллі «навпаки» глядачі мали змогу побачити весільну церемонію від кінця до початку – від бійок і суперечок до першого спільного фото молодят.

Виступ у купальних був представлений також у незвичайному форматі – учасники потрапили на безлюдний острів!

Після, хлопці та дівчата виступили в образі наречених – стильні костюми та яскраві весільні сукні стали справжньою прикрасою конкурсу та додали романтичної нотки у змагання.

Чудовим доповненням стали різноманітні виступи танцювальних колективів у перервах між конкурсами та пісні у виконанні студентів ТДАТУ.

За результатами оцінки журі, кожен учасник проекту став переможцем в окремій номінації:

Міс креативність- Наталія Мартинова

2 віце-міс Ольга Борисенко

1 віце-містер Юрій Дейнега

1 віце-міс Терещенко Юлія

Нарешті оголосили переможців конкурсу: Містером ТДАТУ став студент механіко-технологічного факультету Данило Гайдаєнко. Міс ТДАТУ – студентка факультету агротехнологій і екології Олена Дмитренко.

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіху у всіх починаннях!

Прес-служба ТДАТУ