До Тижня психології кафедра суспільно – гуманітарних наук провела ряд заходів, які мали на меті не лише виявлення обдарованих студентів у цій галузі, а й підвищення обізнаності студентів університету у психологічній науці.

Для реалізації першого завдання, 16 квітня, в у ТДАТУ відбулася студентська олімпіада з психології. У ній взяли участь 20 студентів. З побажанням успіхів і перемоги до учасників звернулися к.психол.н., ст. викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук Єременко Л. В. і  ст. викладач Зімонова О. В. Змагання пройшли у безкомпромісній і напруженій, але чесній інтелектуальній боротьбі. Учасники виконували тестові завдання з психології та розв’язували проблемні соціально-психологічні ситуації.

В інтелектуальних змаганнях стали переможцями:

Краєва Олександра, 21 МК– 1 місце;

Приходько Світлана, 21 МК– 2 місце;

Іванов Іван, 21 АГ– 3 місце.

Олімпіада з психології

Крім цього, кафедрою суспільно-гуманітарних наук була організована книжкова виставка «Психологія для всіх». Не можна не відзначити, що психологія відіграє дуже важливу роль в житті людини. Вона допомагає краще пізнати свій внутрішній світ та зміцнити взаємини з іншими людьми. Саме тому психологічна література  набула великої популярності.

На цій книжковій виставці були представлені популярні видання з різних галузей психологічної науки. З її допомогою, студенти зможуть краще орієнтуватися у психологічній інформації з книг фонду наукової бібліотеки ТДАТУ.

На виставці були представлені навчальна й науково-популярна література з психології та саморозвитку, досягнення успіху в кар’єрі та особистому житті, побудови якісних взаємин і конструктивного спілкування. Кожна книга виставки дорогоцінне зерно мудрості, відкриває шматочок таємниці людської психіки.

 Книжкова виставка «Психологія для всіх»

16 квітня, для студентів-маркетологів 2 і 3 курсів  було також  організовано майстер-клас на тему: «Подолання негативних переживань за допомогою саногенного мислення». Майстер-клас провели практичний психолог О. Комаров, сертифікований фахівець Центру саногенного мислення в Україні і Л. Єременко, к.психол.н., ст. викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук.

Саногенне мислення – оздоровлююче мислення, спрямоване на управління емоціями шляхом рефлексії. З точки зору такого підходу саме розумові операції впливають на виникнення різних емоцій, отже, їх усвідомлення, аналіз і корекція можуть змінити або послабити недоречні емоційні реакції. Учасники майстер-класу досліджували різні емоції (їх роль і структуру) і навчилися виправляти шляхом аналізу розумових операцій  емоції, що набули форму хронічних негативних реакцій.

Майстер-клас: «Подолання негативних переживань за допомогою саногенного мислення». 

Тиждень психології – гарна нагода провести цікаві та корисні заходи для кращого розуміння психології і як самостійної науки, і як інструменту для вдосконалення людських взаємин.

За матеріалами: кафедра суспільно-гуманітарних наук