_8__2Вже з вересня 2019 року в Україні стартує  новий проект під назвою «Агрокебети». Десять найінноваційніших компаній, що працюють в агросекторі України, об’єдналися, щоб запустити на базі факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів та природокористування України пілотну магістерську програму з підготовки 50 мультифункціональних менеджерів нового зразка для агробізнесу. Проект впроваджується з новою інноваційною програмою, він буде супроводжуватися топ-менеджером успішної агрокомпанії, навчати «Агрокебетів» будуть кращі викладачі України та світу.

Мета проекту –  підготовка фахівців широкого профілю, які будуть знати основи агротехнологій, успішно орієнтуватися в інструментах менеджменту, управлінні бізнес-процесами, а також здобудуть необхідні навички для особистої результативності та ефективності.

Для участі у проекті здобувач вищої освіти бакалаврського (останній курс) або магістерського рівня освіти з будь-якої спеціальності повинен пройти конкурсний відбір, для цього необхідно подати он-лайн заявку на сайті https://agrokebety.com. Після реєстрації необхідно написати мотиваційне есе (чого б ти хотів досягти за допомогою програми та як би ти розвивав аграрний сектор) і відзняти 3-хвилинне відео про те, хто ти та  чому тебе зацікавила програма, на які результати очікуєш).

Відбір та зарахування проходитиме з травня по серпень 2019 року, а з вересня розпочнеться реалізація проекту для кращих 50 учасників проекту на базах НУБіП та бізнес-партнерів. Навчальна програма розрахована на 1,5 роки і включає в себе 2 семестри теоретичного навчання з бізнес-турами на провідні агровиробництва країни та піврічне практичне стажування на підприємствах-партнерах проекту під супроводом ментора та практиків агробізнесу.

По завершення проекту «Агрокебети» та захисту магістерської роботи випускники отримують дипломи державного зразку. Крім того, найбільш здібних випускників проекту запросять на роботу у провідні агрокомпанії України.

Шановні студенти, талановита молодь Таврійського державного агротехнологічного університету, у Вас є унікальний шанс стати учасником інноваційного проекту, навчатися за програмою подвійного магістерського диплому та стати успішним менеджером з агробізнесу!

Проректор з НПР Ломейко О.П.