6 лютого 2024 року підписано Меморандум про співпрацю між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та Громадською організацією «МОЛОДЬ ОНЛАЙН». Метою цього Меморандуму є встановлення довгострокової співпраці між ТДАТУ та ГО «МОЛОДЬ ОНЛАЙН» на засадах об’єднання зусиль організаційного, творчого і ресурсного потенціалу сторін для спільної реалізації заходів в рамках проєкту «Міні-гранти для освіти у Запоріжжі».

Пріоритетним напрямом діяльності сторін є популяризація науки і неформальної освіти у м. Запоріжжі попри війну.

У рамках цього Меморандуму Сторони передбачають:

− розвиток міжсекторальної співпраці освітнього середовища у Запоріжжі та Запорізькій області із залученням інституцій громадянського суспільства, влади, бізнесу, наукових установ та інших зацікавлених сторін;

− сприяння втіленню освітніх ініціатив і проєктів для дітей та молоді;

− формування відкритого комунікаційного простору, розширення зв’язків між освітянами на місцевому, міжрегіональному, національному та міжнародному рівнях;

− популяризація неформальної освіти та науки, демократичних цінностей, інклюзивності та розвитку громадянського суспільства;

− проведення інформаційно-просвітницької діяльності, спрямованої зокрема на підвищення загального рівня грамотності;

− збільшення освітніх можливостей для залучення громадськості до процесів розбудови освітньо-наукового середовища у громаді;

− підвищення ефективності використання спільних ресурсів, людського, економічного, інформаційного, технічного та іншого потенціалу громад.

Бажаємо Сторонам активної співпраці та досягнення найкращих  можливих результатів!

Плідної та успішної реалізації Меморандуму про співпрацю між Сторонами!