На факультеті економіки та бізнесу 25 січня 2021 р. відбувся міжкафедральний семінар, в ході якого відбувся попередній захист докторської дисертації кандидата економічних наук, доцента, докторанта кафедри маркетингу Анастасії Коноваленко  на тему: «Формування маркетингового механізму організації харчування дітей у закладах загальної середньої освіти” (спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий консультант: доктор економічних наук, професор, завідуюча кафедрою маркетингу ТДАТУ Дар’я Легеза.

Рецензентами дисертаційної роботи виступили – д.е.н., професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Наталя Трусова, д.е.н., професор кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Сергій Кальченко, д.е.н., доцент кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Денис Єременко.

Доповідь дисертанта за результатами проведеного наукового дослідження викликала наукову дискусію та жваве обговорення. За результатами міжкафедрального семінару укладено спільне рішення рекомендувати дисертацію Анастасії Коноваленко спеціалізованій вченій раді для попереднього розгляду та захисту, з огляду на позитивні рецензії, схвальні відгуки, актуальність дослідженої проблематики, наукову новизну та практичну цінність одержаних результатів.

Факультет економіки та бізнесу