Розвиток лідерських якостей серед студентів – це не лише важлива, але й необхідна складова їхньої освіти. Сучасний світ вимагає від молодих людей не лише знань, але й здатності ефективно співпрацювати з іншими, керувати командами та впливати на події навколо.

Незламні студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного раді поділитися враженнями від участі ОСС у Майстерні розвитку органів студентського самоврядування “aGAIN 2.0”!
Це був насичений та важливий шлях до розвитку та змін, що внесли значний вклад у наше майбутнє!

Підсумки Майстерні розвитку органів студентського самоврядування “aGAIN 2.0” – досягнення наших лідерів-студентів :

• поглибили свої знання та вдосконалити навички управління та мотивації команди.
  • ознайомилися з нормативною базою функціонування ОСС та варіантами реорганізації ОСС нашого закладу вищої освіти відповідно до реалій сьогодення.
  • посилили співпрацю з адміністрацією університету та залучилися підтримкою для реалізації наших ідей та проєктів.
  • напрацювали інноваційні ідеї та обговорили їх реалізацію у вигляді різноманітних проєктів, спрямованих на покращення життя студентської спільноти.
  • отримали позитивний заряд енергії та підвищили свою віру в власні сили та здібності.

Наразі, наші лідери-студенти завершують написання заявки на конкурс мініпроєктів!

Майстерню розвитку органів студентського самоврядування “aGAIN” організовано UNDP в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні», та Уряду Данії.

#UNDP_Ukraine
#youth #recovery