15 квітня 2024 року в Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» підбито підсумки фінального туру Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2024».

«Педагогічний ОСКАР» проводиться щороку відповідно до Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Основна мета проведення конкурсу – вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців.

На фінальний тур конкурсу до 12-ти номінацій було представлено 1089 конкурсних робіт із 163 закладів фахової передвищої освіти.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2024» чотири роботи викладачів фахових коледжів Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного отримали відзнаки:

Номінація НАОЧНІ ТА МУЛЬТИМЕДІЙНІ ПОСІБНИКИ, ІНТЕРАКТИВНІ МУЛЬТИМЕДІЙНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ, АТЛАСИ

ІІ місце Культурологія. Опорний конспект лекцій з навчальної дисципліни Олена БОРТ, Наталія ГРАБОРЕНКО – викладачі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ».

ІІІ місце Маркетинг. Інтерактивні мультимедійні презентації супроводу занять з навчальної дисципліни Наталія РЯБІЧЕНКО – викладач ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ».

Номінація НАВЧАЛЬНІ ВІДЕОФІЛЬМИ

ІІ місце Основи агрономії. Технологія вирощування цукрового буряка. Навчальний відеофільм – Алла КОЛЕСНІК – викладач ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ».

Діджиталізація сільського господарства. Навчальний відеофільм – Марія ГОРДЕЦЬКА, Оксана КОСІНОВА – викладачі, Ілля КЛІЩЕВСЬКИЙ – лаборант, Віталій КЛІЩЕВСЬКИЙ – студент ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ».

Вітаємо колег-переможців з відзнаками за свої інноваційні педагогічні практики, які сприяють професійному розвитку і самореалізації викладачів. Нових творчих здобутків вам!

З повними підсумками конкурсу можна ознайомитись на сайті ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за посиланням