13Благодійність та волонтерство – необхідна сьогодні справа, яка стає найважливішою напередодні Різдвяних свят, адже Різдво – час для милосердя. Студентам факультету АТЕ ТДАТУ робити добрі справи в напружений період сесії нелегко, але молодь розуміє, що є люди, яким набагато важче в житті. Акція «Молодь ТДАТУ за життя на підтримку Юлії Дюжиковой та Данила Румянцева» відбулася 21 грудня за участі мережі магазинів «НАШЕ ДЕЛО».

Мелітополь – місто добрих людей! На території одного з магазинів мережі «НАШЕ ДЕЛО» для своїх покупців та клієнтів традиційно було проведено 10-ту ювілейну акцію з розіграшами призів. Акція супроводжувалась благодійним марафоном на підтримку молодих містян, що потребують термінової допомоги – 29-річної Юлії Дюжикової та 18-річного Данила Румянцева. Студенти факультету АТЕ – Алія Айбетова, Ірина Слободнюк, Єлізавета Галкіна, Сергій Кіосов та Даша Акатова активно підтримували настрій всіх містян, які долучилися до акції. Усі, хто брав участь у благодійному марафоні , отримали подарунки від мережі магазинів «НАШЕ ДЕЛО». Керівник мережі магазинів Тетяна Ковбаса передала по 2,5 тис. грн. кожному на допомогу Юлії і Данила.

Насичена та яскрава програма, конкурси від талановитої ведучої Олени Семенової додали запалу всім, хто був на заході і не залишила жодного байдужим до благодійного марафону. Спільними зусиллями небайдужих містян було зібрано: 5,735 грн. для Юлії Дюжикової та 4,288 грн. для Данила Румянцева. Зібрані кошти представниками студентської ради факультету АТЕ будуть передані родинам Юлії та Данила.

Різдво і Новий Рік – незвичайні свята. Це казкова та чарівня пора, коли усі вірять у здійснення своїх мрій. У ці свята ми згадуємо найзаповітніші бажання, чекаємо на справжнє диво і віримо,що життя даруватиме ще більше радісних миттєвостей!

Хай родини не втрачають надію і терпіння на одужання Юлії і Данила. Віримо, що доброта студентської молоді, їх щире бажання допомогти своїм ровесникам надасть сили і впевненості Юлії Дюжиковій і Данилу Румянцеву.

Ірина Іванова, декан факультету АТЕ