Сьогодні, 13 листопада у Всесвітній День доброти, у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся благодійний ярмарок «Молодь ТДАТУ за життя». Акція була спрямована на підтримку студента Мелітопольського коледжу ТДАТУ Данила Румянцева, який бореться зі страшною недугою. У лютому цього року Данилу поставили невтішний діагноз – саркома Юінга стегнової кістки. Хлопцеві потрібне дороге лікування.

Факультет агротехнологій та екології виступив ініціатором проведення благодійного ярмарку, в якому взяли участь всі факультети університету. Ярмарок пройшов 13 листопада в холі Центру культури і дозвілля на великій перерві. Декан факультету Ірина Іванова розповіла, що на ярмарку можна було придбати солодощі, напої, сувеніри та просто надати фінансову допомогу Данилу Румянцеву. До речі, солодку продукцію готували самі студенти в лабораторії «Студентське навчальне кафе».

У ярмарку взяли активну участь не тільки студенти, викладачі та співробітники нашого університету, а й також студенти двох коледжів ТДАТУ –  Мелітопольського та Василівського. Підтримку надали: голова українсько-білоруського національного товариства «Сузір’я» Наталя Бернага та ректор Таврійського ДАТУ, професор Володимир Кюрчев.

Хол Центру культури був переповнений. За 40 хвилин учасники акції зібрали понад 20 тисяч гривень. Ці кошти будуть спрямовані на лікування Данила Румянцева.

Робіть маленькі і великі добрі справи щодня!

Віддаючи частинку своєї любові, ви отримаєте набагато більше!

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»