18 травня 2023 року під керівництвом Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбувся науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни».

Метою заходу є популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між науковою молоддю та встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та партнерами в умовах війни.

У заході взяли участь понад 60 молодих учених різних наукових установ та закладів вищої освіти України, які представили результати своїх наукових досягнень. Також до зустрічі долучилися зарубіжні вчені з країн Європи.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного на цьому заході представила асистентка кафедри «Рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки» Ольга Онищенко з доповіддю «Фотосинтетична активність гібридів соняшнику за дії регулятору росту при різному основному обробітку ґрунту в умовах південного степу України».

Проведення таких зустрічей активує діяльність та продовження наукових досліджень молодих учених в умовах війни, а також формує потенціал для повоєнної відбудови країни.

Юлія Холодняк,
голова РМУЗВО