Доктор філологічних наук, адміністратор YouTube-каналу “Інноваційні обрії”. Авторка понад 200 публікацій, має понад 140 науково-методичних праць. Працює в різних експертних групах при МОН.

Тетяна Михайлівна – професор кафедри суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ, Головний науковий співробітник з науково-методичного забезпечення відділу роботи з обдарованою молоддю ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”.

Тетяна Михайлівна активно запроваджує інновації в освітньому процесі вищої школи. Авторка та співавторка навчальних посібників із Грифом Міністерства освіти і науки України «Історія зарубіжної літератури XVII—XVIII ст.» (у співавторстві з А. В. Землянською), «Історія української літератури І пол. ХІХ ст.», «Методологічні аспекти комп’ютерної підтримки самостійної роботи студентів-філологів» (у співавторстві з Сергієм. Шаровим), «Світова література в умовах глобалізаційних процесів» (у співавторстві з Аліною Землянською).

Треба розуміти, що часи змінилися. YouTube сім років тому і зараз — різниця величезна. І молодь в інтернеті сім років тому і зараз — теж інша. В них зараз є вибір абсолютно всього! У тому числі й вибір контенту.

Створивши YouTube-канал “Інноваційні обрії”, Тетяна Михайлівна зробила вагомий внесок у розвиток української науки, яка потребує нового інноваційного мислення.

Вітаємо Тетяну Михайлівну з черговою перемогою! Бажаємо успіхів і незгасимого натхнення!