У Таврійському державному агротехнологічному університеті на всіх факультетах за графіком пройшли конференції студентів з приводу обрання студентів – кандидатів до складу: студентських рад факультетів, вчених рад факультетів, конференцій трудових колективів факультетів з урахуванням виборних представників студентів.

На конференції кожного факультету були присутні представники кожної групи факультету. Кожен з делегатів був зареєстрований на початку конференції та отримав власні посвідчення. Окрім делегатів, були присутні запрошені гості, які не мали права голосувати, але мали можливість впевнитись в тому, що все проходить відкрито та чесно.

Голосуванням було обрано не лише кандидатів для голосування, а й виборчу комісію та наглядачів для виборів.

Делегати конференції обрали представників серед студентства факультету до студентської конференції університету, вченої ради університету, конференції трудового колективу університету та контрольно-ревізійної комісії студентської ради університету.

Загалом, всі конференції пройшли дуже вдало, тому що студенти активно брали участь у голосуванні, висували кандидатів відповідно до вимог порядку денного. Більшість питань було вирішено одностайним «Так!», бо підготовка до конференції була на вищому рівні.

Далі, минулого тижня за графіком відбулися таємні вибори до студентських рад факультетів, вчених рад факультетів, а також конференцій трудових колективів факультетів.

Із самого ранку з хвилюванням у серцях студенти розпочинали вибори. З відкриттям виборчої дільниці розпочалась справжня процедура виборів, організована студентським активом факультетів. Кожному виборцю було надано відповідно три бюлетеня. У кожному з них були зазначені прізвища виборних осіб, поряд з якими було надано два варіанти вибору: «за» або «проти». Для того, щоб полегшити процедуру виборів, на виборчій дільниці студенти мали можливість ознайомитись з кандидатами, ознайомившись із детальними візитівками кожного з них.

Процедуру виборів увесь час контролювали наглядачі, які не виявили порушень протягом усієї процедури.

Біля 50-60% студентів на різних факультетах взяли участь у голосуванні, що свідчить про те, що студентам небайдуже, хто представляє їх інтереси в органах студентського самоврядування університету.

О п’ятій годині вечора виборчі дільниці закривались та розпочиналась процедура підрахунку голосів. Обраними були визначені кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів, з урахуванням вимог 50% + 1 голос.

Студентство дуже вдячне деканатам та ректорату за підтримку в організації та проведенні цих важливих заходів.

Щиро вітаємо новообраних представників студентства університету у представницьких та виконавчих органах студентського самоврядування!  Бажаємо їм успіхів у реалізації важливих для нашого університету справ!

Запрошуємо всіх студентів на університетські вибори 24.09.2015 року.

Студентська рада університету

Фото Ганни Бовкун