У ТДАТУ з 23 травня 2018 р. розпочато роботу акредитаційної експертизи підготовки освітньо-професійної програми Агрономія зі спеціальності 201 Агрономія за першим (бакалаврським) рівнем відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 629-л від 07.05.2018 р.

Комісія у складі голови Гамаюнової Валентини Василівни – завідувача кафедри землеробства, геодезії та землеустрою Миколаївського національного аграрного університету, доктора сільськогосподарських наук, професора та доцента кафедри рослинництва Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидата сільськогосподарських наук Новицької Наталії Валеріївни  зустрілася з керівництвом університету та професорсько-викладацьким складом факультету АТЕ, що забезпечує навчальний процес спеціальності 201 Агрономія.

Комплексні контрольні роботи в межах акредитаційної експертизи проводяться за узгодженим графіком з 23 по 25 травня 2018 року.

Комісією оглянуто матеріально-технічне, кадрове та інформаційне забезпечення освітнього процесу, перевірено установчі документи. Експерти ознайомилися з науково-дослідною та виховною роботою, переглянули матеріали атестаційних заходів та працевлаштування випускників. Впродовж 23-25 травня 2018 року заплановано відвідування баз практик студентів та екскурсія університетом.

Інформаційний супровід – деканат факультету АТЕ