Днями відбулася онлайн зустріч декана факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Ірини Іванової зі здобувачами вищої освіти з питань оголошення наказів на дуальне навчання та індивідуальний графік відвідування занять студентами у І семестрі 2023-2024 н.р.

На зустрічі були присутні заступники декана та куратори академічних груп. Декан факультету Ірина Іванова акцентувала увагу здобувачів вищої освіти щодо змін в організації дуальної освіти згідно до «Положеня про порядок організації та проведення дуальної форми навчання в ТДАТУ імені Дмитра Моторного» Студентам факультету розповіли про особливості атестації в межах дуальної форми навчання, яка є обов’язковим компонентом визначення рівня підготовки здобувача вищої освіти денної форми навчання.

Основне завдання впровадження елементів дуальної форми освіти на факультеті для всіх 7 спеціальностей – усунення основних недоліків традиційних форм і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолання розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом і підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів з урахуванням специфіки спеціальностей факультету: «Агрономія», «Садівництво та виноградарство», «Екологія», «Геодезія та землеустрій», «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Цивільна безпека».

Індивідуальна освітня траєкторія навчання студентів ТДАТУ реалізує нові технології, форми та інновації, що здатні забезпечити високу якість підготовки фахівців.