Днями на базі Запорізького національного університету відбувся тренінг з інформування про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Активним учасником заходу був Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Організатори тренінгу детально розповіли про ймовірні загрози, навчили учасників визначати небезпечні території та їхні ознаки. Особливу увагу акцентували на алгоритмах безпечної поведінки.

Організатори підкреслили, що захід мав на меті підвищити обізнаність учасників із небезпекою вибухонебезпечних предметів.

Тренінг організували за підтримки Данської Ради у справах біженців та у співпраці з Обласним центром патріотичного виховання молоді та Запорізькою обласною студентською радою ЗОДА.