На факультеті агротехнологій те екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулось розширене засідання студентської ради.

Участь у засіданні взялі старости академічних груп та їх заступники. Воно проходіло за допомогою онлайн-платформи Zoom. Зі вступним словом виступила голова студентської ради факультету АТЕ Єлизавета Дяткова .

Було розглянуто наступні питання:

1.Відвідування занять студентами;
2.Обговорення пропозицій щодо проведення онлайн заходів на факультеті;
3.Стипендиальне забезпечення;
4.Різне.

Студентським колективом були визначені позитивні моменти в роботі та визначені проблемні питання, окреслено шляхи їх вирішення. Незважаючи на умови онлайн навчання є ряд питань, які необхідно обов’язково вирішувати в стислий період.

Акцентовано увагу на подальшій активній співпраці студентської ради зі старостами та студентами академічних груп факультету.