9 жовтня 2023 року відбулась зустріч на платформі Zoom з випускниками спеціальностей Агрономія і Геодезія та землеустрій Ногайського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Декан факультету агротехнологій та екології, к.с.г.н, доцент – Ірина Іванова мала вітальне слово та розповіла про перспективні спеціальності факультету, дуальну форму навчання, міжнародні практики та стажування, гарантоване працевлаштування, цікаве студентське життя – все це пропонує абітурієнтам лідер сучасної європейської освіти – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Зав. кафедри рослинництва та садівництва імені проф. В.В. Калитки, к.с.г.н., доцент – Максим Колесніков та к.с.г.н., ст. викладач кафедри геоекології та землеустрою – Вікторія Скиба, презентували освітні програми за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

В процесі зустрічі було прийнято формат подальшого спілкування студентів коледжу з представниками кафедр “Рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки” та “Геоекології та землеутрою” для отримання вичерпної інформації про спеціальність та умови вступу у 2024 році.

Висловлюємо велику подяку керівництву коледжу за співпрацю та надану можливість проведення онлайн-зустрічі з випускниками.