Днями відбулася зустріч декана факультету агротехнологій та екології ТДАТУ Ірини Іванової зі здобувачами вищої освіти.

На зустріч були запрошені заступники декана, куратори академічних груп, старости груп і студенти першого курсу (вступники 2023-2024 навчального року) всіх спеціальностей факультету АТЕ: Екологія, Геодезія та землеустрій, Агрономія, Садівництво та плодоовочівництво, Цивільна безпека, Готельно-ресторанна справа, Харчові технології.

Ірина Іванова звернула увагу першокурсників на аспекти екзаменаційної сесії, розповіла про умови допуску до сесії, ознайомила з критеріями оцінювання заліків та екзаменів, а також умовами підвищення рейтингу отриманої оцінки. Декан акцентувала увагу, що порядок проведення екзаменів зазначений у розкладі, якій розміщений на офіційному сайті університету.

Шановні студенти, представники деканату та весь викладацький склад факультету агротехнологій та екології бажає вам успіхів у складанні заліків та екзаменів під час зимової сесії 2023-2024 навчального року і подальшому навчанні.