Гаранти ОПП «Туризм» ОС «Бакалавр» та «Магістр» к.е.н. доцент Валентина Демко і д.е.н., професор Ірина Колокольчикова взяли участь у Всеукраїнському круглому столі «Підготовка фахівців для сфери туризму і рекреації», який був організований кафедрою готельно-ресторанної справи та туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Захід пройшов в онлайн форматі з метою підвищення ефективності підготовки здобувачів сфери туризму і рекреації та забезпечення практико-орієнтованої підготовки конкурентоспроможних фахівців індустрії гостинності, визначення пріоритетних напрямів подальшого розвитку.

У круглому столі взяли участь науково-педагогічні працівники підготовки здобувачів вищої освіти по спеціальності «Туризм і рекреація» Подільського національного університету, кандидат економічних наук, доцент Світлана Тищенко; Національного університету харчових технологій, кандидат економічних наук, доцент Ірина Мельник; Луганського національного університету імені Тараса Шевченка; головний редактор журналу «Insurance Markets and Companies» (Scopus); в.о. завідувача кафедри фінансів, обліку та банківської справи Віктор Тринчук, Національного університету харчових технологій старший викладач Інна Вінніченко.

Голова «Спілки гідів України» Яніна Гаврилова повідомила про нову стратегію розвитку туристичної галузі, що має всі шанси на реалізацію у післявоєнний період.

Також на засіданні обговорювали фокуси та унікальність освітніх програм, фахові компетентності. Піднімалися питання покращення отримання програмних результатів у процесі проходження навальних та виробничих практик. Гаранти ділилися своїм досвідом роботи та особливостями дистанційного навчання.

Фокус та особливості спеціальності «Туризм і рекреація» ТДАТУ на круглому столі презентувала декан факультету економіки та бізнесу, гарант ОПП «Туризм» ОС «Магістр», д.е.н., професор Ірина Колокольчикова, приділивши увагу актуальності практичної підготовки та вивченню іноземних мов в сфері обслуговування, організації та наданню туристичних послуг, що дозволить здобувачам освіти швидше працевлаштуватися у вітчизняних та іноземних підприємства індустрії гостинності. Гарант ОПП «Туризм» ОС «Бакалавр», кандидат економічних наук, доцент Валентина Демко, ознайомила присутніх з освітньою програмою орієнтованою на регіональний аспект формування туристичного продукту та його впровадження у діяльності суб’єктів господарювання.

Зустріч пройшла активно та продуктивно, здобувачі вищої освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України виступили в обговоренні освітніх програм та визначили свою зацікавленість в отриманні освіти в університеті.

Всі учасники заходу приймали участь в дискусії наголошуючи про актуальність розвитку туристичної галузі в післявоєнний період і про важливість виховання та освіти фахівців сфери туризму та рекреації.