Магістри – це студенти, які вже пройшли школу бакалаврату, тому знають що таке міжсесійний контроль, портал, як проходити тестування та звітувати за виконанням практичних завдань.

Але все одно можуть виникнути питання щодо порядку здійснення різних видів контролів знань, проходження екзаменаційної сесії, отримання інформації щодо графіку навчального процесу тощо. Ще більше подібних питань у тих, хто отримує другу вищу освіту, а перше навчання у закладі освіти проходили давно і в інших, відмінних від сьогоднішніх, умов. Тому, актуальність зустрічі з куратором для отримання відповідей на питання щодо успішної здачі сесії в умовах дистанційного навчання є беззаперечним.

Зустріч з куратором Вікторією Нехай та викладачами для магістрів спеціальностей «менеджмент» та «публічне управління» саме й була присвячена обговоренню проходження контролів знань, здачі заборгованостей по окремим темам, спілкування з викладачами.

Також куратором була доведена інформація щодо опитування здобувачів для відповідних рівнів вищої освіти та курсів навчання в 1 семестрі 2023-2024 навчального року.

Крім іншого обговорювались питання наукової роботи студентів, яка має займати важливе місце у формуванні аналітичних навичок та самосвідомості.

Вікторія Нехай, д.е.н., професор