Днями на факультеті економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася презентація вибіркових дисциплін для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП Маркетинг.

Викладачі у вигляді відеопрезентацій ознайомили здобувачів освіти із метою, завданнями, компетентностями, знаннями та вміннями, які вони здобудуть після вивчення дисциплін.

Здобувачі вищої освіти з великою зацікавленістю прослухали розповіді викладачів про їх курси, поставили уточнюючі запитання та отримали можливість усвідомлено обміркувати, який же курс обрати для вивчення.

Із каталогом вибіркових дисциплін що пропонуються для вивчення можна ознайомитися за посиланням.

Бажаємо здобувачам зробити правильний вибір!