У Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулася ХХІV Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми землеробської механіки».

Врона була присвячена 123-й річниці з дня народження видатного вченого у галузі землеробської механіки академіка ВАСГНІЛ, УААН України, члена-кореспондента НАН України, доктора технічних наук, професора – Петра Мефодійовича Василенка і 125-й річниці кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. академіка П.М. Василенка. Конференція проходила в очному та дистанційному режимах.

В роботі конференції взяли участь представники навчальних закладів та науково-дослідних інститутів. Серед них академіки і член-кореспонденти НААН України, доктори і кандидати наук, професори і доценти, наукові співробітники, а також молоді науковці, аспіранти та студенти.

Д.т.н., професор кафедри ЕТСМ, член-кореспондент НААН України Володимир Надикто дистанційно виступив з доповіддю «Агрегатування як розділ землеробської механіки» і зазначив проблеми в комплектуванні машино-тракторних агрегатів для умов України. Учасниками від кафедри експлуатація та технічного сервісу, які взялиучасть в роботі конференції також стали: к.т.н., проф. Олександр Скляр, д.т.н., проф. Дмитро Журавель, д.т.н., проф. Володимир Кувачов,  к.т.н., доц. Радміла Скляр, к.т.н., доц. Борис Болтянський, к.т.н., ст. викл. Андрій Бондар та ст. викл. Сергій Дереза.