На засіданні кафедри експлуатації та технічного сервісу машин ТДАТУ відбулася атестація аспірантів. Вона проходила у дистанційному форматі на платформі для віртуальних конференцій Zoom Meetings.

Зараз на кафедрі ЕТСМ навчаються сім здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії: Сергій Григоренко (4 рік навчання), Інува Самсон Аріко (1 рік навчання), Сергій Кучерявко (2 рік навчання), Олександр Мельник (3 рік навчання), Геннадій Петров (1 рік навчання), Микола Тиховод (3 рік навчання), Андрій Чаплінський (1 рік навчання). Керівником наукових робіт аспірантів є д.т.н., проф. Володимир Надикто.

Заслухавши звіти здобувачів і відгуки наукового керівника з поточному стану дисертацій, викладачі кафедри ЕТСМ позитивно оцінили роботу доповідачів та одноголосно прийняли рішення атестувати всіх аспірантів і перевести їх на наступний рік навчання.